Web sitemiz yenilendi

Web sitemiz yenilendi

 

 

Web sayfamız "varmigelen.com" Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı, İstanbul Kalkınma Ajansı ve Sabancı Üniversitesi tarafından desteklenmekte olan, Sabancı Üniversitesi öğretim üyesi ve öğrencileri tarafından tamamen gönüllülük esasıyla yürütülen “trafik sorununa alternatif bir çözüm, araç paylaşımının yaygınlaştırılması” konulu sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde kurulmuştur.

Projemizin temel amacı araç paylaşımı kültürünü ve alışkanlığını başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye genelinde yaygınlaştırmaktır. Öncelikli hedef kitlesi üniversite öğrencileri olan projemizin nihai yararlanıcıları trafiğe çıkmak mecburiyetinde olsun olmasın, Türkiye sınırları içerisinde yaşayan tüm insanlardır.

 

 

Yeniliklerden haberdar olun

Çalışıyor...
       
İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen "trafik sorununa alternatif bir çözüm, araç paylaşımının yaygınlaştırılması" projesi kapsamında hazırlanan bu web sayfasının içeriği İstanbul Kalkınma Ajansı, Kalkınma Bakanlığı ve Sabancı Üniversitesinin görüşlerini yansıtmamakta olup, bahsi geçen kurumlar içerik ile ilgili sorumlu tutulamazlar.

 

 


varmigelen.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından varmigelen.com ve projeyi destekleyen kurumlar hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.